Leírás és Paraméterek
A Rosa KORDES Impala (Barackszínű KORDES ágyásrózsa) barackszínű, teltvirágú, közepes méretű, sok virágot hoz egy csoportban a nyár folyamán. Sűrű növekedésű, ezért alkalmas talajtakarásra, virágágyi beültetésre, évelőkkel társítva. Betegségekkel szemben ellenálló fajta. Ültethetjük előkertbe, kerti utak mentén sövényként, épületek környezetébe. Floribunda rózsák csoportjába tartozik.
| Szállítási méret | 20/30 cm, K2 literes konténerben |
| Fényigény | nap |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | tápanyagdús |
| Virágszín | barackszínű |
| Virágzási idő | június-szeptember |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | bokros, felálló szárú |
| Magasság | 1 m |
| Szélesség | 1 m |
| Gondozási igény | kora tavasszal metsszük meg |