Leírás és Paraméterek
A Rosa KORDES Planten un Blomen (Vörös-fehér KORDES ágyás rózsa) vörös és fehér színű, közepes méretű, sok virágot hoz egy csoportban a nyár folyamán. Sűrű növekedésű, ezért alkalmas talajtakarásra, virágágyi beültetésre, évelőkkel társítva. Ültethetjük előkertbe, teraszra edénybe, kerti utak mentén sövényként, épületek környezetébe vagy évelőkkel társítva. A floribunda rózsák csoportjába tartozik.
| Szállítási méret | 20/30 cm, K2 literes konténerben |
| Fényigény | nap |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | tápanyagdús |
| Virágszín | vörös és fehér, telt |
| Virágzási idő | június-szeptember |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | bokros, felálló szárú |
| Magasság | 0,8 m |
| Szélesség | 0,5 m |
| Gondozási igény | kora tavasszal metsszük meg |