Leírás és Paraméterek
A Rosa KORDES Topolina (Rózsaszín KORDES ágyásrózsa) rózsaszín, sárga közepű, szimpla középnagy virágai több hullámban nyílnak a nyár folyamán. Lapos, nyitott virágok pollenjei vonzzák a méheket és pillangókat. Sűrű, elterülő növekedésű, ezért alkalmas talajtakarásra, virágágyi beültetésre, évelőkkel társítva. Ültethetjük előkertbe, kerti utak mentén, épületek környezetébe.
| Szállítási méret | 20/40 cm, K2 literes konténerben |
| Fényigény | nap |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | tápanyagdús |
| Virágszín | rózsaszín sárga középpel |
| Virágzási idő | június-szeptember |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | terülő |
| Magasság | 0,4 m |
| Szélesség | 1 m |
| Gondozási igény | kora tavasszal metsszük meg |