Leírás és Paraméterek
A Rosa (Narancssárgás-rózsaszín, teltvirágú talajtakaró rózsa) narancssárgás-rózsaszínű, telt, kis méretű (5 cm) virágai folyamatosan nyílnak júniustól őszig. Sűrű, elterülő növekedésű, ezért alkalmas talajtakarásra, alacsony sövény nevelésre, rézsü beültetésére. Nevelésük sokkal könnyebb mint a teahibrideké. Napos helyet, tápanyagban gazdag talajt és rendszeres öntözést igényel.
| Szállítási méret | 30/40 cm, K2 literes konténerben |
| Fényigény | nap |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | tápanyagdús |
| Virágszín | narancssárgás-rózsaszín |
| Virágzási idő | június-szeptember |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | terülő |
| Magasság | 1 m |
| Szélesség | 1 m |
| Gondozási igény | kora tavasszal metsszük vissza az 1/3-át |