Leírás és Paraméterek
A Rosmarinus officinalis (Rozmaring) már az ókor óta ismert fűszer-, gyógy-, illatszernövény. Ez az örökzöld, fehéren molyhos levelű és kék virágú félcserje a száraz, védett, meleg fekvést kedveli. Ültethetjük cserépbe, magaságyásba egyéb fűszernövények mellé vagy évelők társaságába.
| Szállítási méret | 20/40 cm, K2 |
| Fényigény | nap |
| Vízigény | kevés |
| Talajigény | általános kerti talaj |
| Virágszín | világoskék |
| Virágzási idő | május |
| Lombozat | örökzöld |
| Télállóság | télálló |
| Magasság | 1,5 m |
| Szélesség | 1-1,5 m |
| Gondozási igény | rendszeres metszéssel sűrű bokor nevelhető belőle |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!