Leírás és Paraméterek
A Rudbeckia fulgida Goldsturm (Kúpvirág) gazdagon és sokáig virágzó, könnyen gondozható évelő. Aranysárga virágai gombszerű barna középpel nagyon mutatósak. Napos, meleg helyre, üde talajba ültessük. Évelőágyba, természetközeli kertekbe ültessük díszfüvekkel társítsuk.
| Szállítási méret | 20/40 cm, K2 |
| Fényigény | napos |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | üde, tápanyagban gazdag |
| Virágszín | sárga |
| Virágzási idő | július-szeptember |
| Habitus | bokros |
| Lombozat | nem örökzöld |
| Télállóság | télálló |
| Magasság | 80 cm |
| Szélesség | 50 cm |
| Gondozási igény | száraz időszakban öntözzük |
| Jól illik hozzá | Coreopsis, Aster, Phlox paniculata, díszfüvek |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!