Leírás és Paraméterek
A Sarcococca confusa (Bogyóspuszpáng) bokros növekedésű örökzöld cserje, fényesszöld, keskeny levelekkel, amelyek 4-6 cm hosszúak. Apró, nagyon illatos, krémszínű-fehér virágai télen nyílnak, amelyeket fényes, fekete bogyók követnek. Árnyékos vagy félárnyékos védett fekvésbe ültessük. Rendszeres öntözést igényel.
| Szállítási méret | 20/40 cm, K2 literes konténerben |
| Fényigény | félárnyék, árnyék |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | normál kerti talaj |
| Virágszín | fehér |
| Virágzási idő | január |
| Lombozat | örökzöld |
| Télállóság | mérsékelten télálló |
| Habitus | bokros |
| Magassága | 1,5 m |
| Szélessége | 1 m |
| Gondozási igény | metszést nem igényel |
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!