Leírás és Paraméterek
A Sorbaria sorbifolia Sem (Tollas gyöngyvessző) hajtásai végén nagy, laza bugavirágzatokat fejleszt. Terjedő gyökérzetével összefüggő, virágzó növénycsoportot képez. Magasabb növények társaságába, magasabb évelőkkel társítva ültessük.
| Szállítási méret | 40/60 cm, K2 |
| Fényigény | nap, félárnyék |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | általános kerti talaj |
| Virágszín | fehér |
| Virágzási idő | júlis-augusztus |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | felálló ágú |
| Magasság | 1,5 m |
| Szélesség | 1,5 m |
| Gondozási igény | nem igényel metszést |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!