Leírás és Paraméterek
A Symphoricarpos x chenaultii Hancock (Pettyes hóbogyó) ívesen elhajló, egészen a földre fekvő vesszejű, laza növésű cserje. Gyorsan nő és hamar sűrű borítást ad a talajnak. Terelőszigetekbe, alacsony sövénynek, rézsük megkötésére jól alkalmazható. Ősszel rózsaszín-fehér apró bogyók díszítik.
| Szállítási méret | 40/60 cm, K2 |
| Fényigény | nap, félárnyék |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | általános kerti talaj |
| Virágszín | apró fehér |
| Virágzási idő | július |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | laposan terülő |
| Magasság | 0,5 m |
| Szélesség | 1,5 m |
| Gondozási igény | szabályos formára metszhető |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!