Leírás és Paraméterek
A Syringa meyeri Palibin (Törpeorgona) cserje csodaszép lila virágai májusban nyílnak. Törpe (1,5 m) növekedése miatt kiskertek ideális növénye. Levelei kicsik, sötétzöldek. Elvirágzás után metsszük formára. Évente gondoskodjunk a tápanyag utánpótlásról. Napos fekvésbe ültessük.
| Szállítási méret | 20/40 cm, K2 |
| Fényigény | nap |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | tápanyagdús |
| Virágszín | lila |
| Virágzási idő | május |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | kompakt bokros |
| Magasság | 1,5 m |
| Szélesség | 1,5 m |
| Gondozási igény | elvirágzás után metsszük meg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!