Leírás és Paraméterek
A Thuja occidentalis Golden Globe (Sárga gömbtuja) sárgászöld színű, laza ágrendszerű, alacsony, gömb formájú fenyőféle. Közepesen lassú növekedésű törpefenyő. Nevelése egyszerű. Rossz vízelvezetésű talajba ne ültessük. Bordó levelű évelőkkel, cserjékkel társítsuk.
| Szállítási méret | 20/30 cm, K2 |
| Fényigény | napos |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | jó vízelvezető képességű kerti talaj |
| Lombozat | örökzöld |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | gömbölyű |
| Magasság | 1,5 m |
| Szélesség | 1,5 m |
| Gondozási igény | kevés, metszést nem igényel |
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!