Leírás és Paraméterek
A Thuja occidentalis Jantar (Sárga oszlopos tuja) kúp alakú, oszlopos fenyőféle, sárgászöld hajtásokkal. Nyáron aranysárga, télen barnászöld árnyalatú. Szabályos alakja miatt ültethetjük szoliterként előkertbe vagy laza szerkezetű cserjékkel és évelőkkel társítva.
| Szállítási méret | 20/40 cm, K2 |
| Fényigény | napos |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | általános kerti talaj |
| Lombozat | örökzöld |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | kúp |
| Magasság | 4 m |
| Szélesség | 1,5 m |
| Gondozási igény | tavasszal és nyár végén megnyírható, hogy sűrűbb legyen, de nem feltétlenül szükséges nyírni |
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!