Leírás és Paraméterek
A Vaccinium macrocarpon (Tőzegáfonya) alacsony, talajtakaró örökzöld cserje. Ősszel hozza magas antioxidáns tartalmú piros bogyóit. Napos helyet, savanyú, nedves, jó vízáteresztő képességű talajt szeret.
| Szállítási méret | 30/40 cm, K1,5 |
| Fényigény | napos, védett |
| Vízigény | sok |
| Talajigény | nedves, jó vízáteresztő képességű, savanyú ph-jú |
| Termés színe | vörös |
| Termésérés ideje | október |
| Lombozat | örökzöld |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | alacsonyan terülő |
| Magasság | 10 m |
| Szélesség | 0,5 m |
| Gondozási igény | rendszeres öntözés |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!