Leírás és Paraméterek
A Viburnum farreri December Dwarf (Törpe korai bangita) cserje kellemes illatú, halvány rózsaszín virágai zömök fürtökben gyakran már tél elején nyílnak. Alacsony növekedésű lombhullató cserje, ovális redős levelekkel. Kora tavaszi virágzásával hangsúlyos dísze lehet kisebb kerteknek.
| Szállítási méret | 20/30 cm, K2 literes konténerben |
| Fényigény | nap, félárnyék |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | általános kerti talaj |
| Virágszín | halvány rózsaszín |
| Virágzási idő | január-március |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | elliptikus |
| Magasság | 1,5 m |
| Szélesség | 1 m |
| Gondozási igény | metszéssel formára alakítható |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!