Leírás és Paraméterek
A Viburnum opulus Compactum (Alacsony kányabangita) virágágyások ideális méretű növénye, szép karéjos levelekkel, május végén ernyőszerűen nyíló hófehér virágokkal. Húsos, élénkpiros termése sokáig a bokron marad.
| Szállítási méret | 20/40 cm, K2 |
| Fényigény | félárnyék |
| Vízigény | vízigényes |
| Talajigény | nyirkos általános kerti talaj |
| Virágszín | fehér |
| Virágzási idő | május, június |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | felálló ágú |
| Magasság | 1,5 m |
| Szélesség | 1,5 m |
| Gondozási igény | nem igényel metszést |
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!