Leírás és Paraméterek
A Viburnum rhytidophyllum (Ráncoslevelű bangita) nagy, feltűnő erezetű, örökzöld leveleiért és vörös bogyóiért ültetik. Nagy, krémfehér, lapos virágai tavasz végén nyílnak. 3 m magasra is megnő, ezért nagy méretű kertekbe ültessük, háttérnövényként. Sötétzöld lombjához jól illenek a világos és tarkalevelű növények.
| Szállítási méret | 40/60 cm, K2 |
| Fényigény | nap, félárnyék |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | általános kerti talaj |
| Virágszín | krémfehér |
| Virágzási idő | május, június |
| Lombozat | örökzöld |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | bokros |
| Magasság | 3 m |
| Szélesség | 3 m |
| Gondozási igény | nem igényel metszést |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!