Leírás és Paraméterek
A Weigela Bristol Ruby (Piros virágú rózsalonc) cserjét beborító piros tölcsér alakú virágaiban júniusban gyönyörködhetünk. Akkor fejlődik a legszebben, ha tápdús talajba ültetjük és évente metsszük. Napos vagy félárnyékos helyet kedvel. Növényágyások hátsó szintjébe, más virágzó cserjékkel együtt társítjuk.
| Szállítási méret | 30/40 cm, K2 literes konténerben |
| Fényigény | nap. félárnyék |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | tápanyagdús kerti talaj |
| Virágszín | piros |
| Virágzási idő | május, június |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | felálló ágú |
| Magasság | 2 m |
| Szélesség | 1,5 m |
| Gondozási igény | elnyílás után metsszük vissza |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!