Leírás és Paraméterek
A Weigela florida Alexandra (Bordó levelű rózsalonc) cserjét beborító pirosas lila tölcsér alakú virágaiban májusban gyönyörködhetünk. Levelei bordós színűek, magas növekedésű. Akkor fejlődik a legszebben, ha napos helyre, tápdús talajba ültetjük, rendszeresen öntözzük. Háttérnövényként virágzó cserjékkel együtt társítsuk.
| Szállítási méret | 30/40 cm, K2 literes konténerben |
| Fényigény | nap |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | tápanyagdús kerti talaj |
| Virágszín | lila |
| Virágzási idő | május, június |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | bokros |
| Magasság | 1,8 m |
| Szélesség | 1,5 m |
| Gondozási igény | rendszeresen öntözzük |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!