Leírás és Paraméterek
A Weigela florida Pink Poppet (Törpe rózsalonc) alacsony cserjét beborító rózsaszín tölcsér alakú virágaiban májusban és nyár végén ismét gyönyörködhetünk. Akkor fejlődik a legszebben, ha napos helyre, tápdús talajba ültetjük, rendszeresen öntözzük. Más alacsony virágzó cserjékkel együtt társítsuk.
| Szállítási méret | 20/30 cm, K2 |
| Fényigény | nap |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | tápanyagdús kerti talaj |
| Virágszín | rózsaszín |
| Virágzási idő | május, majd ismét augusztus |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | kompakt |
| Magasság | 0,5 m |
| Szélesség | 0,5 m |
| Gondozási igény | rendszeres öntözés |
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!