Leírás és Paraméterek
A Wisteria sinensis (Kínai lilaakác) rendkívül népszerű futónövény. Kékeslila virágfürtökkel borított hajtásai május, júniusban bensőséges látványt nyújtanak. Erős növekedése miatt támszerkezet mellé ültessük, napfényes déli vagy nyugati fekvésbe.
| Szállítási méret | 20/0 cm, K2 literes konténerben |
| Fényigény | nap |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | általános kerti talaj |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | csavarodva kúszó |
| Magasság | 12 m |
| Szélesség | 8 m |
| Gondozási igény | júliusban vágjuk vissza 15 cm-re az az évi oldalhajtásokat |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!